Facebook Google+

Magazyn

MAGAZYNIER

Spółka KLIMOR sp. z o.o. – wiodący producent urządzeń wentylacyjnych, z 50 letnią tradycją, do swojego zakładu w Pszczółkach poszukuje pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

z uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi

Zadania:
Praca w magazynie wyrobów gotowych. Dowożenie komponentów na teren hali produkcyjnej. Prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi. Udział w inwentaryzacjach.
Praca w dni powszednie w godzinach 8-16 lub 7-15, zdarzają się robocze soboty ok 1 miesięcznie, w zamian inny dzień wolny.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • znajomość obsługi komputera – EXCEL, Word
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz socjalny (karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, kasa pożyczkowa)
  • pracę w dynamicznej firmie, dobrą atmosferę i dobre warunki pracy
  • wysoką samodzielność

Osoby zainteresowane aplikowaniem proszę o przesyłanie CV wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres:

PRACA@KLIMOR.PL

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji oferty zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami – spotkania z kandydatami odbędą się bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym.

Unia Europejska