Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Teva (Pliva)

ul. Mogilska 80, 31-546 Kraków

 

Teva Operations Poland Sp. z o.o. to czołowy polski producent leków z 80-letnią tradycją i doświadczeniem. Od 2008 roku jest częścią globalnej firmy Teva – największej firmy farmaceutycznej świata specjalizującej się w produkcji i sprzedaży leków generycznych.

 

Firma KLIMOR w grudniu 2003 roku dostarczyła na obiekt TEVA OPERATIONS 4 centrale w wykonaniu higienicznym, z odzyskiem ciepła przez czynnik pośredniczący, o różnych wydatkach powietrza. Dzięki specjalistycznej technologii wykonywania tych urządzeń zapewniono wymagane warunki w pomieszczeniach laboratoryjnych w fabryce leków. W roku 2012 firma wyposażyła zakład w kolejne 2 centrale w wykonaniu higienicznym o wydatkach powietrza nawiewanego 14000m3/h, z modułem odzysku ciepła na wymienniku glikolowym oraz jedną centralę higieniczną o wydatku powietrza nawiewanego 21000m3/h.

Unia Europejska