Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Salon Samochodowy Mercedes-Benz

ul. Armii Krajowej 17, 30-150 Kraków

 

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie to jeden z najbardziej prestiżowych i znanych obiektów, a jego lokalizacja przy ul. Armii Krajowej to bardzo reprezentacyjny punkt na mapie Krakowa.

 

Sobiesław Zasada to jeden z największych w Polsce dealerów marki Mercedes-Benz. Salon w Krakowie został otwarty pod koniec 2008 roku. W salonie prowadzona jest sprzedaż samochodów osobowych, vanów, dostawczych, kempingowych marki Mercedes, świadczone są także usługi serwisowe, blacharskie oraz lakiernicze.

 

Inwestor zadbał o najmniejsze szczegóły w designie obiektu, a także w wyposażeniu wnętrza salonu – całość spełnia najwyższe standardy architektoniczne dla marki premium, jaką jest Mercedes-Benz. Czyste i świeże powietrze gwarantowane przez centrale KLIMOR stanowi idealne dopełnienie dla jasnych i przestronnych wnętrz oraz oryginalnej architektury salonu.

 

W niniejszym projekcie zastosowano następujące urządzenia KLIMOR: centrala nawiewna podwieszana PCKb o wydajności 2700m3/h (400Pa), centrala nawiewno-wywiewna MCK z wymiennikiem obrotowym o wydajności powietrza nawiewnego i wywiewnego 11500m3/h (500Pa), 2 centrale nawiewno-wywiewne MCK z wymiennikiem krzyżowym.

 

Unia Europejska