Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nycz Intertrade - oczyszczalnia ścieków

ul. Grabska 15a, 32-005 Niepołomice

 

Oczyszczalnia Ścieków w Niepołomicach powstała w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne oraz działa w zgodzie z naturą, spełniając wszelkie wymagania zawarte w normach dotyczących ochrony środowiska. Oczyszczalnia przeprowadza obróbkę mechaniczno-chemiczną, która pozwala na utylizację odpadów zawierających metale oraz inne substancje szkodliwe, w kolejnym kroku następuje przetworzenie substancji szkodliwych na mniej szkodliwą postać, a metale poddawane są odzyskowi.

 

Firma KLIMOR dostarczyła urządzenia dla rozpoczynającej działalność w 2008 roku oczyszczalni. Wyspecjalizowane centrale zostały zainstalowane między innymi w laboratorium zakładu odzysku surowców chemicznych. Dzięki zastosowaniu komponentów światowych marek we wszystkich urządzeniach produkowanych przez KLIMOR, wysokiej technologii wykonania central, spełniają one wysoko postawione wymagania inwestorskie. W projekcie znalazły się centrala nawiewna MCK z wymiennikiem glikolowym o wydatku powietrza 17400m3/h (350Pa), centrala wywiewna MCK z wymiennikiem glikolowym o wydatku powietrza 11000m3/h (300Pa), centrala wywiewna podwieszana PCKb o wartości wydatku 3950m3/h (260Pa), oraz centrala nawiewna podwieszana PCKb o wydatku 3900m3/h (187Pa).

Unia Europejska