Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Polskie Markety Budowlane Majster

ul. Przemysłowa 3, 35-105 Rzeszów

 

Polskie Markety Budowlane MAJSTER to jedna z największych i zarazem najdłużej działających firm handlowych branży budowlanej w południowo-wschodniej Polsce. Firma ma swoją siedzibę w Rzeszowie, przy ul. Przemysłowej oraz markety w wielu miastach Polski. W ofercie sklepów Majster znajdują się materiały budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne i instalacyjne.

 

W 2005 roku otwarto market sieci MAJSTER w Rzeszowie. Do nowo powstającego sklepu inwestor podjął decyzję o zastosowaniu central KLIMOR – jako najlepszego rozwiązania dla systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego w tym obiekcie. Najważniejsze cechy, które zadecydowały o wyborze urządzeń marki KLIMOR to wysoka precyzja wykonania, bezawaryjność i korzystna relacja jakości do kosztów inwestycyjnych. Na obiekt dostarczono 2 centrale w wykonaniu dachowym MCKD z przeznaczeniem na pomieszczenia biurowe i antresolę. Parametry central to odpowiednio: nawiew i wywiew 10000m3/h (450Pa) oraz nawiew i wywiew 22500m3/h i spręż dyspozycyjny (450Pa).

Unia Europejska