Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz

 

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy to jedna z największych niepublicznych uczelni w północnej Polsce. Założycielem Uczelni jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOLFER” Sp. z o.o. – organizator turystyki działający w branży turystyczno-hotelarskiej od ponad 20 lat. Do roku 2005 uczelnia znana była jako Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Bydgoszczy.

 

Aktualnie na liście studentów uczelnia liczy 9 tysięcy studentów odbywających naukę na wielu prestiżowych kierunkach. Główna siedziba uczelni zlokalizowana jest w Bydgoszczy przy ul. Garbary w budynku 2-kondygnacyjnym. Znajdują się tu liczne pokoje biurowe kadry akademickiej oraz sale wykładowe.

 

W roku 2009 firma KLIMOR dostarczyła do siedziby uczelni 2 centrale w wykonaniu dachowym MCKD z wymiennikiem obrotowym o wydatku powietrza nawiewnego i wywiewnego odpowiednio: 3800m3/h (250Pa) i 4400m3/h (250Pa).

Unia Europejska