Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nyborg - Mawent

ul. Ciepła 6, 82-200 Malbork

 

Firma NYBORG-MAWENT S.A. istnieje od 2005 roku. Powstała z połączenia dwóch firm specjalizujących się w produkcji wentylatorów przemysłowych: norweskiej firmy NYBORG AS i polskiej Malborskiej Fabryki Wentylatorów MAWENT S.A. Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Firma Nyborg–Mawent jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań do przetłaczania oraz transportu powietrza, mieszanin gazów i innych substancji. Urządzenia Nyborg–Mawent pracują na całym świecie, na różnych szerokościach i długościach geograficznych, często w ekstremalnych warunkach.

 

Pod koniec 2010 roku w siedzibie firmy w Malborku w zakładzie produkcyjnym, a dokładnie w malarni zainstalowano 2 centrale nawiewno-wywiewne MCK KLIMOR z palnikiem gazowym o parametrach powietrza nawiewanego i wywiewanego 12000m3/h (500Pa). Centrale wentylacyjne zostały wyposażone w grzewczy moduł gazowy, dzięki któremu układ pracuje w dwóch trybach: tryb normalnej pracy (wentylacja) oraz tryb suszenia. Tryb suszenia pozwala na wygrzanie komory do 45°C.

Unia Europejska