Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Kryta Pływalnia w Jarosławiu

ul. Gen. Wł. Sikorskiego, 37-500 Jarosław

 

Jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych południowej Polski znajduje się w Jarosławiu i funkcjonuje przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietzusia.

 

Kryta pływalnia o powierzchni lustra wody 520m2 może jednorazowo pomieścić 130 osób. Dla miłośników sportów wodnych ośrodek oferuje basen sportowy o wymiarach 25 x12,5m i głębokości 1,20-1,80m, basen do nauki pływania o wymiarach 12,5x 6,5m i głębokości 1,00-1,15m, nieckę z atrakcjami wodnymi. W okresie letnim przy obiekcie funkcjonuje odkryta pływalnia z boiskiem sportowym do gier zespołowych.

 

Instalacja systemu klimatyzacyjno-wentylacyjnego obiektu objęła halę basenową, pomieszczenia odnowy biologicznej, szatnie, natryski a także kawiarnię. Zastosowane urządzenia KLIMOR gwarantują trwałość i bezpieczeństwo całego obiektu: centrala basenowa MCKB z podwójnym wymiennikiem krzyżowym i recyrkulacją (o parametrach nawiew: 23900m3/h; wywiew: 22600m3/h), trzy centrale MCK z wymiennikami krzyżowymi.

Unia Europejska