Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Vigor-Med

ul. Kiepury 12, 64-100 Leszno

 

Specjalistyczne Centrum Medyczne VIGOR-MED jest placówką służby zdrowia otwartą w marcu 2011 r. w Lesznie. Budynek przychodni o łącznej powierzchni 750m2 wyróżnia się nowoczesną architekturą. W obiekcie znajduje się bardzo przestronna poczekalnia, 11 gabinetów lekarskich i nowoczesna sala operacyjna umożliwiająca dokonywanie zabiegów w niemal wszystkich specjalnościach lekarskich na zasadach jednodniowej hospitalizacji.

 

Centrum oferuje szerokie spektrum usług medycznych. W placówce funkcjonują poradnie okulistyczna, neurologiczna, urologiczna, ginekologiczna, ortopedyczna, a także laboratorium diagnostyczne i gabinet usług optycznych.

Do nowo powstającego obiektu firma KLIMOR w czerwcu 2010 dostarczyła centralę klimatyzacyjną higieniczną w wykonaniu dachowym MCKDH o odzyskiem ciepła na wymienniku glikolowym. Centrale higieniczne marki KLIMOR posiadają Atest Higieniczny nr HK/B/0284/01/2012 oraz zostają wykonywane zgodnie z wytycznymi zawartymi w normach i rozporządzeniach projektowych dotyczących szpitali.

 

Unia Europejska