Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

O firmie

KLIMOR - COMPANY PRESENTATION from KLIMA-THERM GROUP on Vimeo.

 

 

KLIMOR, spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI. 50 lat tradycji wspartej fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim, jak i w wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.

 

Z myślą o satysfakcji Klienta, KLIMOR zapewnia kompleksowy pakiet usług obejmujący:

 

  •  dostawę oraz montaż urządzeń
  •  dobór urządzeń w oparciu o Program Doboru Central
  •  instalację oprzyrządowania, podzespołów i automatyki
  •  rozruch systemu wraz z wykonaniem prób i pomiarów
  •  sporządzanie szczegółowego raportu zdawczo-odbiorczego
  •  pełną obsługę gwarancyjną i serwisową
  •  konsultację projektu instalacji HVAC

 

Klimatyzacja i wentylacja- dla domu, biura, przemysłu

 

Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR potwierdzają certyfikaty uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Zgodność z rygorystyczną normą DIN 1946-4:2008 oraz PN-EN 1886:2008 i PN- EN 13053+A1:2011 została potwierdzona przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland Polska. Urządzenia posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE, tj. znak CE.

 

 

 

  

Przeglądaj profil firmy

 

Unia Europejska