Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

ul. Kołłątaja 1, 81-332 Gdynia

 

Wyższa Szkoła Bankowa jest jedną z najstarszych niepaństwowych uczelni w północnej Polsce. Wypracowała sobie pozycję uczelni, o wysokim poziomie kształcenia i solidnych standardach obsługi. Prowadzi studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe, każdego roku poszerzając swoją ofertę edukacyjną o nowe specjalności i kierunki.

 

WSB w Gdańsku dynamicznie rozwija się także na płaszczyźnie międzynarodowej. Uczelnia podpisała umowy z ponad 30 placówkami zagranicznymi, dzięki którym studenci WSB mogą studiować i odbyć praktyki poza Polską.

 

Wydział Ekonomii i Zarządzania jest jedną z dziewięciu lokalizacji Wyższej Szkoły Bankowej. Siedziba gdyńskiego wydziału mieści się w budynku Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni. Dobry klimat do nauki dla studentów oraz do pracy dla wykładowców akademickich na wydziale zapewnia centrala nawiewna w wykonaniu dachowym MCKD o wydatku powietrza nawiewanego 3500m3/h i sprężu dyspozycyjnym 350Pa.

 

Unia Europejska