Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowy Styl

ul. Fabryczna 6G, 38-200 Jasło

 

Firma Nowy Styl powstała 1992 roku jako rodzinna firma produkująca krzesła. Po 20-stu latach działalności już jako Grupa Nowy Styl, firma jest jednym z największych producentów m.in. krzeseł i mebli na świecie; tworzy ją kilkanaście powiązanych kapitałowo spółek działających w 12 krajach. Korporacja zatrudnia około 6 tys. osób i sprzedaje swoje produkty poprzez cztery marki, w blisko 60 krajach. Aktualnie firma produkuje 8 milionów krzeseł rocznie w fabrykach o powierzchni 210000m2. Meble z fabryk Nowego Stylu znajdują się w biurach i domach ludzi na całym świecie. Każdego dnia w biurach, kawiarniach, restauracjach i na stadionach, na krzesłach wyprodukowanych przez Grupę, zasiadają tysiące ludzi.

 

W 2007 roku do zakładu produkcyjnego Grupy Nowy Styl zlokalizowanego w Krośnie firma KLIMOR miała okazję dostarczyć rozwiązanie klimatyzacyjno-wentylacyjne na miarę światowego producenta krzeseł. W projekcie znalazła się centrala klimatyzacyjna w wykonaniu dachowym MCKD o wydatkach powietrza: nawiew 27000m3/h (600Pa) oraz wywiew 27000m3/h (800Pa).

Unia Europejska