Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Kryta Pływalnia Otylia

ul. Ks. Skorupki 9, 23-300 Janów Lubelski

 

Kryta pływalnia „Otylia” jest nowoczesnym obiektem sportowo-rekreacyjnym, a w jego uroczystym otwarciu w 2008 roku uczestniczyła sama Otylia Jędrzejczak – polska pływaczka.

 

Hala basenowa znajduje się na piętrze, a w jej ramach do dyspozycji użytkowników jest basen sportowy o wymiarach 25 x 12,5m i głębokości 1,20-1,80m, basen do nauki pływania o wymiarach 12,5 x 6,5m i głębokości 1-1,15m, niecka z atrakcjami wodnymi (bicze wodne, masaże podwodne, gejzery podwodne, grzybek, kurtyna wodna, „dzika rzeka”), zjeżdżalnia rurowa o długości 80m, widownia dla 130 osób. Całość kompleksu dopełnia otwarta pływalnia funkcjonująca w okresie wakacyjnym.

 

W 2008 KLIMOR dostarczył sześć central w różnych wykonaniach, w celu spełnienia założeń projektowych i wysoko postawionych wymagań inwestora. Zastosowane centrale gwarantują optymal-ny poziom wilgoci oraz temperatury powietrza niezbędny do maksymalnie komfortowych warunków korzystania z basenu oraz ekonomicznej eksploatacji całego budynku. Urządzenia KLIMOR cechuje także bezawaryjna praca – dzięki regularnemu nadzorowi serwisu technicznego.

 

Unia Europejska