Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Specjalistyczny Szpital Pro Familia w Rzeszowie

ul. Witolda 6B, 35-302 Rzeszów

 

PRO-FAMILIA w Rzeszowie to nowoczesna placówka medyczna o profilu neonatologiczno-położniczo-ginekologicznym. W ramach Szpitala funkcjonują oddziały neonatologii, położnictwa, zunifikowany oddział ginekologii, urologii i chirurgii oraz nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej. Integralną częścią szpitala jest również przychodnia oraz poradnia stomatologiczna.

 

Firma KLIMOR na przełomie czerwca i lipca 2010 roku oraz w latach późniejszych była głównym dostawcą systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych na obiekcie. Łącznie zainstalowano 33 centrale różnych typów: podwieszane nawiewne i wywiewne higieniczne, nawiewno-wywiewne z wymiennikiem krzyżowym higieniczne, oraz higieniczne dachowe o zróżnicowanych przepływach. Urządzenia KLIMOR składające się na zaprojektowany system klimatyzacyjno-wentylacyjny gwarantują odpowiednie warunki komfortu cieplnego dla pacjentów oraz personelu medycznego m.in. w salach operacyjnych, sali porodowej, salach chorych, sali noworodków, laboratoriach, pracowni rezonansu magnetycznego, stomatologicznym gabinecie zabiegowym oraz na korytarzach i w pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych i szatniach. Zastosowane centrale charakteryzują wydatki powietrza od 2000m3/h do 5800m3/h oraz spręż 400-900Pa.

 

Najwyższa klasa zastosowanych podzespołów w procesie produkcyjnym oraz doskonała precyzja wykonania potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny czyni centrale KLIMOR najlepszym rozwiązaniem w zakresie wentylacji i klimatyzacji dla technologii czystych.

 

Unia Europejska