Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Galeria Portius

ul. Bursaki 29a, 38-400 Krosno

 

Galeria Portius to jedna z najpopularniejszych i najmodniejszych galerii handlowych w Krośnie. Na 3000 m2 klimatyzowanej powierzchni handlowej zaprojektowanej na dwóch kondygnacjach znajdują się sklepy, butiki oraz punkty usługowe. Od 2007 roku swoje sklepy mają tu znane marki renomowanych producentów odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Niskie koszty eksploatacyjne oraz inwestycyjne zdecydowały o wyborze urządzeń KLIMOR – jako najlepszego rozwiązania klimatyzacyjno-wentylacyjnego dla Galerii PORTIUS. System, zaprojektowany w oparciu o 2 podwieszane centrale klimatyzacyjne PCK i 4 centrale MCK, służy do wentylacji i klimatyzacji butików znajdujących się w centrum handlowym oraz pobliskiej restauracji.

 

Dwie centrale podwieszane PCK zamontowane zostały w restauracji, charakteryzuje je wydatek powietrza nawiewanego 3500m3/h i 3000m3/h i spręż dyspozycyjny 200Pa. Natomiast centrale MCK o wydatku powietrza nawiewanego i wywiewanego od 6030m3/h do 16000m3/h i spręż od 250Pa do 600Pa, pracują dbając o najwyższy komfort powietrza dla przebywających w sklepach.

Unia Europejska