Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ma swoją siedzibę w okazałym budynku, w którym w latach 2006-2008 przeprowadzono remont generalny oraz wykonano nadbudowę. Aktualnie obiekt posiada pięć kondygnacji nadziemnych, na których znajdują się liczne pomieszczenia biurowe oraz 112 miejsc parkingowych. W budynku pracuje około 800 urzędników państwowych i innych pracowników w 19 różnych departamentach oraz biurach.

 

W 2010 roku Urząd zdecydował się na kolejne inwestycje, w wyniku czego przeprowadzono instalację systemu klimatyzacyjno-wentylacyjnego. Projekt instalacji objął urządzenia marki KLIMOR. W czerwcu 2010 roku producent dostarczył na obiekt centralę nawiewno-wywiewną MCK z wymiennikiem obrotowym o wydatku powietrza nawiewanego 4280m3/h i wywiewanego: 4250m3/h, centralę nawiewno-wywiewną MCK z wymiennikiem krzyżowym oraz 11 central podwieszanych PCKb.

 

Unia Europejska