Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIK-MED w Pucku

ul. Armii Wojska Polskiego 16, 84-100 Puck

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIK-MED w Pucku jest nowym obiektem służby zdrowia. Przychodnia ma charakter centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej i oferuje szerokie spektrum usług medycznych i rehabilitacyjnych. Ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz zapewnia komfortowe warunki pobytu dla wszystkich pacjentów.

 

Obiekt dysponuje profesjonalnym systemem klimatyzacyjno-wentylacyjnym, który został zaprojektowany w oparciu o urządzenia marki KLIMOR spełniające rygorystyczne wymogi obróbki powietrza w placówkach służby zdrowia. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna sala operacyjna wyposażona w strop laminarny KLIMOR NSL 3/3-8 oraz w modułową centralę klimatyzacyjną w wykonaniu higienicznym MCKH z nawilżaczem o parametrach powietrza na nawiewie 3420m3/h i wywiewie 3120m3/h; oraz w elementy takie jak kratki KWH, tłumiki szumu TR oraz nawiewniki z filtrami absolutnymi.

Unia Europejska