Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Hotel Prezydent

ul. Nowotarskiego 3, 33-380 Krynica-Zdrój

 

Prezydent Medical SPA & Wellness to komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel położony w centralnym punkcie Krynicy-Zdroju, u podnóża Góry Parkowej. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi blisko 6 tys. m kw., i obejmuje 66 przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów hotelowych, które w sumie mogą pomieścić 179 osób. Dodatkowym atutem oferowanych pokoi jest niezwykły widok z okien na panoramę Beskidu Sądeckiego z Jaworzyną Krynicką oraz Górą Parkową w tle.

 

Poza częścią hotelową w obiekcie znajdziemy również powierzchnie usługowe tj. restaurację, basen, SPA, salę bankietową oraz wielofunkcyjne sale konferencyjno-szkoleniowe. W listopadzie 2007 roku firma KLIMOR dostarczyła na obiekt urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne – specjalistyczną centralę basenową MCKB z rewersyjną pompą ciepła i z recyrkulacją o wydatkach powietrza nawiewanego i wywiewanego wynoszących odpowiednio 6440m3/h i 6360m3/h oraz centralę podwieszaną PCKb o wydatku na nawiewie 600m3/h i na wywiewie 1100m3/h, która służy do wentylacji całego zaplecza kuchennego hotelu. Urządzenia KLIMOR spełniły bardzo wysokie wymagania inwestora dotyczące najwyższego komfortu powietrza, w miejscach, gdzie jest to szczególnie trudne do osiągnięcia – czyli głównie w pomieszczeniach basenowych.

 

Unia Europejska