Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) - lider polskiego przemysłu targowego i największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyny ośrodek w Polsce Poznań ujęty jest w światowym rankingu miast targowych AUMA oraz w Raporcie UFI „Mapa Obiektów Targowych na Świecie 2011”. Skład infrastruktury targowej i konferencyjnej obejmuje: 16 pawilonów oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych. Rocznie w kalendarzu wydarzeń MTP odbywa się około 80 imprez. Dzięki targom, kongresom i konferencjom organizowanym na swoim terenie, MTP stały się czołowym ośrodkiem turystyki i spotkań biznesowych w kraju.


W sierpniu 2011 firma KLIMOR dostarczyła 8 central MCK z wymiennikiem krzyżowym, o wydatku powietrza nawiewanego i wywiewanego 20000m3/h z przeznaczeniem na pawilon 15. Dbając o zachowanie komfortu powietrza dla przebywających w hali targowej, Klimor wykorzystał w realizacji swoje nowoczesne rozwiązania i komponenty. Realizacje z 2012 roku to dostarczenie 3 central nawiewno–wywiewnych w wykonaniu dachowym z recyrkulacją, o wydajności powietrza nawiewanego i wywiewanego odpowiednio 34000m3/h i sprężu: 500Pa, zainstalowanych w pawilonie nr 15.

 

Unia Europejska