Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Sea Jack

(IMO-8767264)

 

W minionych latach Gdańska Stocznia Remontowa Shipbuilding SA z Grupy Remontowa budowała m.in. statki offshore, które służą do przewozu ładunków wielkogabarytowych i obiekty do obsługi platform wydobywczych. W 2011 roku stocznia wykonała w pełni wyposażony segment mieszkalny dla duńskiego konsorcjum A2 SEA. Specjalnością duńskich spółek jest instalowanie morskich elektrowni wiatrowych. Wykonana na terenie stoczni nadbudówka wchodzi w skład platformy „Sea Jack”, która między innymi służy do posadawiania wież turbin wiatrowych.

 

Firma KLIMOR uczestniczyła w pracach prowadzonych przy nadbudówce „Sea Jack”. Wykonany został montaż zbrojeń, armatury i rurociągów łącznie z próbami szczelności i wytrzymałości oraz przygotowano instalację do napełnienia czynnikiem chłodniczym. Wykonano również klimatyzację pomieszczeń oraz wentylację ogólnookrętową. Klimor również dostarczył na jednostkę „Sea Jack” szafki elektryczne nawiewne typ: SEZ, szafki nawiewne typ: SJZ oraz wyciągowe typ: SW wraz z częściami zapasowymi oraz sieć rozprowadzenia powietrza na sekcje pokładowe.

Unia Europejska