Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

ICN Polfa Rzeszów

ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów

 

ICN Polfa Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Firma należy do grona wiodących producentów leków w Polsce, w swojej ofercie posiada ponad 150 różnego rodzaju preparatów, z których wiele to leki najnowszej generacji produkowane na rynek polski oraz rynek ponad pięćdziesięciu innych krajów świata.

 

W lipcu 2007 oraz w listopadzie 2008 KLIMOR dostarczyła na obiekt ICN Polfy Rzeszów centrale w różnych wykonaniach. Wyposażone pomieszczenia to: suszarnia i wydział syntez. Dzięki nowoczesnej technologii i wysokiej jakości wykonania central KLIMOR, zapewnione są odpowiednie warunki komfortu powietrza dla przebywających w tych pomieszczeniach osób. W roku 2012 kolejne pracownie laboratoryjne Polfy Rzeszów wyposażono w urządzenia marki KLIMOR. Na obiekcie zainstalowano centrale nawiewno-wywiewne dachowe w wykonaniu higienicznym oraz centrale dachowe w wykonaniu higienicznym z przeznaczeniem na pomieszczenia laboratoryjne.

Unia Europejska