Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Galeria Elijot

ul. Spółdzielcza 3, 38-400 Krosno

 

Galeria handlowo-usługowa ELIJOT powstała w 2007 roku zlokalizowana jest w Krośnie w pobliżu staromiejskiego centrum miasta, na obszarze działalności gospodarczej o wciąż wzrastającej atrakcyjności.

 

Kompleks ELIJOT zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic: Niepodległości i Legionów, będących elementami głównego układu komunikacyjnego miasta Krosna. Obiekt posiada 120 miejsc parkingowych. Niezależnie od tego w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są parkingi na ok. 2000 samochodów.

 

W nowym kompleksie handlowo-usługowym na powierzchni liczącej prawie 4 tys. m2, na dwóch poziomach, swoje sklepy otworzyły m.in. takie marki jak: Wólczanka, Empik, Cropp Town czy Campus. Obiekt jest klimatyzowany przez centralę KLIMOR w wykonaniu dachowym MCKD. Główne cechy charakterystyczne zastosowanej centrali to: przepustnice odcinające montowane wewnątrz centrali, wymienniki wodne i parowe wyposażone w zabezpieczenia przed zamarzaniem, zadaszenie każdego zestawu, czerpnie i wyrzutnie montowane bezpośrednio do centrali.

Unia Europejska