Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Hotel Beata

Złockie 103, 33-370 Muszyna

 

Trzygwiazdkowy Hotel BEATA położny jest w na południu Polski, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie rzeki Poprad. Obiekt znajduje się na wysokości 520m n.p.m., w bliskim sąsiedztwie potoków i górskich szczytów w malowniczej miejscowości Muszyna Złockie, leżącej w Popradzkim Parku Krajobrazowym.

 

Hotel BEATA dysponuje 32 komfortowymi pokojami i apartamentami hotelowymi łącznie mogącymi pomieścić 70 osób. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w internet, telefon, telewizję satelitarną oraz sejf.

Obiekt hotelowo-konferencyjny, który został oddany do użytku pod koniec 2008 roku, spełnia wysokie standardy oraz jest przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Goście Hotelu mają do dyspozycji restaurację, Mini Spa&Wellness z gabinetem masażu oraz bogato wyposażoną restaurację i ogród z zapleczem grillowym. Centrum konferencyjne obejmuje trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mieszczące w sumie ponad 100 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, system wideokonferencyjny (plazmy), a także dostęp do internetu.

 

Najwyższy komfort powietrza w hotelu zapewniają urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne marki KLIMOR. W skład zaprojektowanego systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego wchodzą: 3 centrale nawiewne podwieszane PCKb, 2 centrale wywiewne podwieszane PCKb.

 

Dzięki wyposażeniu całego obiektu w najlepszy sprzęt, w tym w system klimatyzacyjno-wentylacyjny KLIMOR, hotel stara się zapewnić swoim gościom najlepsze warunki zarówno do wypoczynku, jak i do pracy.

 

Unia Europejska