Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Aquapark Neptun Radom

ul. Wyścigowa 49, 26-604 Radom

 

Na złączeniu dzielnic Idalin i Ustronie w Radomiu pod koniec 2010 roku oddano do użytku imponujące centrum wodnych atrakcji – AQUAPARK NEPTUN. Nowy obiekt oferuje swoim użytkownikom szereg nowych możliwości – 25-metrowy basen sportowy z sześcioma torami, basen rekreacyjno-szkoleniowy, basen rekreacyjny z dwoma zjeżdżalniami, basen dla dzieci, jacuzzi, grotę sztucznej fali, sauny. Dodatkowo na terenie obiektu znajdziemy lodowisko, które funkcjonuje w okresie zimowym.


W trosce o bezpieczeństwo obiektu, a także w celu zapewnienia najwyższego standardu powietrza inwestor zdecydował się na wybór central klimatyzacyjnych w wykonaniu basenowym marki KLIMOR. W projekcie instalacyjnym znalazły się centrala nawiewno-wywiewna dachowa w wykonaniu basenowym MCKB z wymiennikiem krzyżowym, pompą ciepła i recyrkulacją (nawiew i wywiew 6500m3/h) oraz 2 centrale nawiewno-wywiewne w wykonaniu basenowym MCKB (nawiew: 22800m3/h, wywiew: 23300m3/h (350Pa).

Unia Europejska