Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa

 

Ten największy w Polsce szpital zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Ochota hospitalizuje rocznie 55 tys. pacjentów i udziela 220 tys. porad specjalistycznych w 27 poradniach przyszpitalnych. Ponad 2500 personel, w tym 589 lekarzy i niemal 1000 pielęgniarek codziennie dba o zdrowie mieszkańców stolicy, regionu Mazowsza i całej Polski.

 

Na liczącej blisko 94 tys. metrów kwadratowych powierzchni szpitala funkcjonuje kilkanaście sal operacyjnych wyposażonych w specjalistyczne urządzenia marki KLIMOR: 13 central w wykonaniu higienicznym MCKH oraz 5 podwieszanych central higienicznych typu PCK. Projekt ten realizowany był etapami, z których ostatni zakończono w 2008 roku.

 

Cechy urządzeń KLIMOR, które zaważyły na wyborze tej marki to spełnienie rygorystycznych wymagań funkcjonalnych oraz wysoka niezawodność, która gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.

Unia Europejska