Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

BCB Bałtyckie Centrum Biznesu

ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk

 

Inwestycja BCB Business Park to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, w skład którego wchodzą zarówno budynki biurowe jak i powierzchnie konferencyjno-wystawiennicze, restauracje czy hotele. BCB Business Park to nie tylko biura, to także stworzona dla komfortowego rozwoju biznesu infrastruktura spełniająca najwyższe wymagania jakościowe wraz z dużą ilością powierzchni otwartej – zieleni. Realizacja projektu rozpoczęła się w 2011 roku. Firma Klimor jest dostawcą 2 central w wykonaniu dachowych z odzyskiem ciepła na wymienniku obrotowym o wydatkach powietrza nawiewanego: 37000m3/h (600Pa) i 38250m3/h (600Pa) i wywiewanego: 32210m3/h (600Pa) i 3220m3/h(600Pa) na jeden z oddanych do użytku budynków. Zakończenie wszystkich etapów inwestycji planowane jest na rok 2015.

 

Ciekawa architektura budynku, nowoczesne wykończenie oraz unikatowa lokalizacja czynią budynek wyjątkowo atrakcyjnym. Dostarczone centrale marki KLIMOR zapewniają komfort powietrza dla przebywających w pomieszczeniach biurowca, a wykorzystane w centralach moduły wymiennika krzyżowego wpływają na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Unia Europejska