Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

PRACA W KLIMOR S.A.

Jako Pracodawca dokładamy starań, by tworzyć przyjazne i efektywne środowisko pracy, udostępniając niezbędne narzędzia pracy, wdrażając sprawdzone standardy zarządzania personelem, oferując bogatą gamę szkoleń zarówno produktowych jak i rozwijających kompetencje osobowościowe. Pracujemy zespołowo, dzieląc się i ciesząc sukcesami oraz dbając wspólnie o zachowanie pozycji lidera na rynku. W KLIMOR S.A. umożliwiamy rozwój zarówno pracownikom z dużym stażem jak i absolwentom – wzajemne uzupełnianie się i wymiana wiedzy i kompetencji dojrzałego zespołu z energią i dynamizmem młodych pracowników stanowi wartość dodaną naszej firmy i pozwala nam na efektywny przepływ wiedzy fachowej w ramach naszej organizacji. Cenimy otwartą komunikację, przyjazną atmosferę pracy i samodzielność naszych Pracowników. Zależy nam na zaangażowaniu i lojalności naszych pracowników, zatem wszystkim oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

 

Najwięcej ofert pracy mamy dla kandydatów posiadających wykształcenie i wiedzę techniczną  z zakresu wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.  Do działu produkcji chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji.

Struktura organizacyjna w naszych spółkach stwarza możliwości rozwoju w następującym charakterze:

 

  • W dziale badań i rozwoju – technologów i konstruktorów
  • W dziale handlowym – doradców ds. techniczno handlowych
  • W dziale produkcji- operatorów produkcji, operatorów maszyn, brygadzistów
  • W działach wsparcia- księgowych, specjalistów ds. obsługi klienta, specjalistów ds. ofertowania
  • W dziale logistyki i zakupów – magazynierów, specjalistów ds. logistyki

I innych

 

O dostępnych ofertach pracy staramy się informować na naszych stronach internetowych, za pośrednictwem portali rekrutacyjnych i branżowych.  Wszystkie osoby zainteresowane pracą w KLIMOR S.A. zachęcamy do przesłania CV na adres praca@klimor.pl. Możesz skorzystać z gotowego wzoru aplikacji zgłoszeniowej

Jeśli obecnie nie mamy oferty pracy dla Ciebie, zachowamy Twoje CV – jeśli udzielisz nam zgody na jego przetwarzanie i skontaktujemy się ponownie z momencie pojawienia się oferty zgodnej z Twoimi kwalifikacjami. Zapraszamy do złożenia aplikacji!


* Jednocześnie, informujemy, ze zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych nie mamy prawa przechowywać i wykorzystywać CV bez Państwa zgody. Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszę o dopisanie informacji "wyrażam zgodę na przechowanie i wykorzystanie mojej aplikacji we wszystkich procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę KLIMOR S.A. w okresie ... ... ... ." Niestety, aplikacje przesłane przez Państwa, bez powyższej zgody, zostaną przez nas komisyjnie zniszczone i nie wezmą udziału w procesie rekrutacji.

 

Unia Europejska