Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Moduł recyrkulacyjny - MCK-MRH

Zapytaj o produkt

Moduł recyrkulacyjny - MCK-MRH

MCK-MRH są systemami wentylacyjno- klimatyzacyjnymi przeznaczonymi do sal operacyjnych. Współpraca modułów ze stropami laminarnymi, które wyposażone są w komory mieszania powietrza recyrkulacyjnego, pozwala na znaczne zmniejszenie przestrzeni potrzebnej na instalację systemu AHU w sali operacyjnej.


Urządzenia spełniają w najwyższym stopniu postawione wymagania oraz są zaprojektowane zgodnie

z wymaganiami sformułowanymi w rozporządzeniach i w wytycznych dotyczących szpitali oraz pomieszczeń czystych DIN 1946-4; VDI 6022.


Pełna regulacja temperatury i prędkości przepływu powietrza oraz kontrola stopnia zabrudzenia filtrów, a przede wszystkim dzięki obróbce powietrza z sali operacyjnej, znaczna redukcja kosztów eksploatacyjnych i inwestycyjnych to główne zalety modułów recyrkulacyjnych marki KLIMOR.

Zastosowanie

sale operacyjne oraz pomieszczenia o wysokich wymaganiach higienicznych 

Typoszereg

wydajność: 1000 m3/h; 2000 m3/h
wielkości: 1; 2  

Funkcje

wentylacja, filtracja

Przeznaczenie

wykonanie wewnętrzne

Budowa

budowa modułowa
obudowa z blachy nierdzewnej (1.4301)
element nawiewny z blachy perforowanej

Wyposażenie

Standardowo każdy moduł recyrkulacyjny MCK-MRH wyposażony jest w filtr absolutny, przesłonę z blachy nierdzewnej perforowanej lub tkaniny poliestrowej oraz  w presostat.

Certyfikaty i atesty

CE, PZH

Unia Europejska