Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Kompaktowa centrala regeneracyjna KCO

Zapytaj o produkt

Kompaktowa centrala regeneracyjna KCO

Centrala regeneracyjna KCO przeznaczona jest do wentylacji z odzyskiem ciepła. Produkt powstał z myślą o komforcie powietrza i oszczędności energii. Właściwości KCO najefektywniej są wykorzystywane w pomieszczeniach, w których występuje duża emisja energii cieplnej, a jednocześnie wymagana jest dobra wentylacja tego pomieszczenia. Centrala, dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości podzespoły i technologię wykonania, gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacyjnych w całym budynku. Poza oszczędzaniem energii, dodatkowym, ważnym atutem są także właściwości prozdrowotne. Ogrzane powietrze, dzięki zastosowaniu centrali KCO, w dużym stopniu pozbawione jest bowiem obecności kurzu, grzybów i pleśni.

Zastosowanie

domy jednorodzinne, biura, sklepy, restauracje, pralnie, budynki mieszkalne i inne. 

Typoszereg

wydajność:          300 m3/h ÷ 1.200 m3/h

wielkości:             KCO 300, 500, 800, 1200

Funkcje

wentylacja, filtracja, ogrzewanie, chłodzenie, odzysk ciepła

Typ odzysku

wymiennik obrotowy (sprawność do 88%)

Przeznaczenie

wykonanie wewnętrzne stojące lub podwieszane pod stropem

Wyposażenie

Standardowo wyposażona w moduł automatyki ze zdalnym panelem LCD z opcją rozszerzenia funkcji sterowania modułu automatyki.

Na wyposażeniu urządzenia znajdują się dwa filtry powietrza, dwa wentylatory o płynnej regulacji obrotów, wymiennik obrotowy oraz wtórną nagrzewnicę elektryczną (dogrzewającą powietrze nawiewane). w KCO 300, 500, 800. KCO 1200 nie posiada wbudowanej narzewnicy elektrycznej (nagrzewnica i moduł sterujący dostepne jako opcje dodatkowe).

Opcjonalnie istnieje możliwość rozszerzenia funkcji sterowania modułu automatyki.

Unia Europejska