Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR zaprasza na "Wieczory Japońskie" - rusza cykl wydarzeń dla Projektantów HVACR

2014.11.03

29 października w warszawskiej restauracji Izumi Sushi odbyło się pierwsze z sześciu planowanych na przełomie roku spotkań z Projektantami systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Cykl wydarzeń dedykowanych jednej z kluczowych grup Klientów KLIMOR, przebiega w konwencji wieczoru tematycznego poświęconego kuchni i kulturze Japonii.

 

 „Wieczory Japońskie”, organizowane w renomowanych restauracjach sushi w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i Poznaniu, stanowią doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu podczas eleganckiej kolacji, której towarzyszą opowieści nt. historii i kultury kulinarnej Kraju Kwitnącej Wiśni moderowane przez Magdalenę Tomaszewską-Bolałek – znaną japonistkę, dziennikarkę  i ekspertkę w dziedzinie kulturoznawstwa. Dodatkową atrakcją wieczoru jest pokaz przygotowywania sushi, tzw. live cooking – punkt programu dający możliwość podpatrzenia na żywo niełatwej techniki łączenia prostych składników w wykwintne danie.

 

„Wieczór Japoński” w Warszawie, inaugurujący cykl tematycznych eventów kierowanych do współpracujących z firmą KLIMOR Projektantów HVACR, spotkał się z dużym uznaniem licznie przybyłych Gości.

 

– Cieszy nas tak optymistyczne przyjęcie charakteru i formuły wydarzenia wśród naszych Klientów. Pierwsza seria spotkań o tematyce japońskiej miała miejsce w 2009 roku – jeszcze bez udziału spółki KLIMOR, w kolejnych latach Projektantów zapraszaliśmy na „Wieczory Włoskie” (2010; 2011) i „Biesiady Polskie” (2012), aby w tym roku powrócić do sprawdzonej, cieszącej się szczególnym uznaniem konwencji wydarzeń tematycznych z kulturą Japonii w tle – komentuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

 

„Wieczory Japońskie” to projekt z obszaru tzw. marketingu relacji realizowany wraz ze spółką KLIMA-THERM, pod parasolem Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM, do której KLIMOR dołączył w 2011 roku. Jego głównym założeniem jest podtrzymanie kontaktów z gronem Klientów kluczowych z punktu widzenia realizacji celów biznesowych obydwu powiązanych ze sobą podmiotów.

Zobacz galerię zdjęć
Live cooking podczas "Wieczoru Japońskiego"; fot. KLIMOR
"Wieczór Japoński" w Warszawie (29/10); fot. KLIMOR
Unia Europejska