Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowe nazewnictwo dla typoszeregu nawiewników, anemostatów i kratek wentylacyjnych marki KLIMOR

2014.10.23

GWB to nowa nazwa typoszeregu kratek wentylacyjnych, a DWB nawiewników i anemostatów firmy KLIMOR SA. Dla dotychczasowo dostępnych na rynku elementów sieci wentylacyjnej wprowadzono nowe oznaczenia kodowe.

 

Kratki typu GWB przeznaczone są do instalowania na wlotach i wylotach kanałów nawiewnej i wywiewnej instalacji klimatyzacyjnej lub wentylacyjnej. Elementy te mogą być wyposażone w przepustnice regulacyjne typu D, które umożliwiają wyregulowanie żądanego wydatku powietrza lub też w ramkę MF służącą do mocowania kratki do kanału. Kratki z typoszeregu GWB mogą współpracować ze skrzynkami rozprężnymi typu PB. Rozróżniamy kratki stalowe -G1 i -G2, aluminiowe -G3 i -G4, higieniczne -G5.

 

Nawiewniki i anemostaty typu DWB również są przeznaczone do instalowania na wlotach i wylotach kanałów instalacji klimatyzacyjnej lub wentylacyjnej. Stosowane są w nawiewach i wywiewach sufitowych, gdzie ze względu na sposób nawiewu/wywiewu dzielimy je na następujące typy: kwadratowe A1, okrągłe/wirowe S1; S2; S3; SR1; SQ1, SLR1.

Cechą charakterystyczną nawiewników typu S jest wysoki stopień indukcji powodowany wirowym wypływem powietrza, co daje efekt szybkiego wyrównania temperatury w pomieszczeniu.

 

Nawiewniki i anemostaty DWB oraz kratki wentylacyjne GWB posiadają atest higieniczny o numerze Nr HK/B/1117/01/2014 wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu z doradcami techniczno- handlowymi - dostępnymi w całej Polsce. >>  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferowane przez firmę KLIMOR SA elementy sieci wentylacyjnej charakteryzują się funkcjonalnością, estetycznym wyglądem, dzięki  temu w pełni spełniają wymagania nowoczesnego wnętrza oraz wszelkie wymogi zawarte w normach i rozporządzeniach projektowych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Unia Europejska