Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Zmiana nazewnictwa typoszeregu nawiewników z filtrami absolutnymi

2014.08.29

HFD ( Hepa Filter Diffuser) to nowa nazwa typoszeregu nawiewników z filtrami absolutnymi produkcji KLIMOR. Dla dotychczasowo dostępnych na rynku nawiewników ANF, KNF, NVF, NVRF, NVRSF wprowadzono nowe oznaczenia kodowe.

 

Nawiewniki z filtrami absolutnymi HFD produkowane są w sześciu wersjach płaszczyzny wypływu. Dodatkowo mogą być wykonane w czterech opcjach przyłączy instalacji powietrznych i w różnej technologii materiałowej, zależnej od typu urządzenia. Wszystkie nawiewniki z typoszeregu HFD posiadają króćce do podłączenia presostatów, opcjonalnie można zamontować krócieć do badania stężenia aerozolu testowego przed filtrem.

Dodatkowo dla przyłączy okrągłych jest możliwość podłączenia przepustnicy szczelnej.

 

Nawiewniki z filtrami absolutnymi HFD posiadają atest higieniczny o numerze Nr HK/B/0885/01/2014 wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu z doradcami techniczno- handlowymi dostępnymi w całej Polsce. >>  

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nawiewniki oraz pozostałe produkty z gamy urządzeń w wykonaniach higienicznych oferowane przez firmę spełniają w najwyższym stopniu postawione wymagania funkcjonalne oraz są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami sformułowanymi w rozporządzeniach i w wytycznych dotyczących szpitali i pomieszczeń czystych.

Dzięki wyposażeniu w filtry absolutne HEPA o wysokiej skuteczności filtracji powietrza, nawiewniki skutecznie zapobiegają zakażeniom i utrzymują czystość mikrobiologiczną na wymaganym poziomie.

 

Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR w wykonaniach higienicznych potwierdzają certyfikaty uznawane przez ekspertów i specjalistów w branży. Produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE, tj. znak CE.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Unia Europejska