Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowość produktowa - nowa wielkość centrali podwieszanej MCKT oraz moduł pompy ciepła HPM

2014.05.12

Dział Badań i Rozwoju Produktów firmy KLIMOR - przygotował i wdrożył zmiany w Podwieszanej Modułowej Centrali Klimatyzacyjnej MCKT. Zmiany dotyczą  wprowadzenia nowej - trzeciej wielkości centrali MCKT w typoszeregu - i są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na większe centrale modułowe do dużych obiektów. Zakres wydatków powietrza dla nowej wielkości centrali to 1 200 do 6200 m3/h (bez chłodnicy) oraz 1200 do 4200 m3/h (z chłodnicą).

 

Nowością jest również moduł pompy ciepła HPM, która pozwala na ogrzewanie i chłodzenie powietrza nawiewanego do wentylowanych pomieszczeń /dostępny dla 1 i 2 wielkości centrali/. Nowy moduł współpracuje z blokiem wymiennika przeciwprądowego i dogrzewającą nagrzewnicą wodną lub elektryczną. Wydajność chłodnicza dla modułu HPM to od 3,7 do 17,6 kW, wydajność grzewcza – od 4,5 do 20 kW.

 

W celu poznania szczegółów nt. nowej oferty - zapraszamy do kontaktu z doradcami techniczno-handlowymi - dostępnymi w całej Polsce. >>  

 

***

Modułowa Centrala Klimatyzacyjna Podwieszana MCKT jest urządzeniem przeznaczonym do systemów klimaty­zacyjnych i wentylacyjnych, instalacji nawiewnych i wy­wiewnych oraz z odzyskiem ciepła dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej i indywidualnej. Ze względów na swoje wymiary wysokości przewidziana jest do pracy jako urządzenie podwieszane. Pracuje na po­wietrzu zewnętrznym i obiegowym. Źródłem energii jest prąd elektryczny; media: woda grzewcza/lodowa/ i freon. Aktualnie centrala produkowana jest w typoszeregu trzech wielkości. Ze względu na wyposażenie central rozróżniane są dwie wersje wykonania urządzeń - kompaktowa oraz modułowa. Więcej informacji o produkcie >>

 

Unia Europejska