Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Specjalistyczne urządzenia KLIMOR na targach SALMED 2012

2012.03.27

W dniach 14-16 marca w Poznaniu na terenie kompleksu MTP odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Sprzętu Medycznego „SALMED”–najważniejsza wystawa producentów i dostawców sektora medycznego w Polsce dedykowana profesjonalnym odbiorcom, w tym m.in. inwestorom branżowym, kadrze zarządzającej placówkami służby zdrowia oraz personelowi lekarskiemu. „SALMED” to również platforma wymiany najnowszej wiedzy i doświadczeń przedstawicieli świata medycyny, nauki i biznesu.

 

Podczas tegorocznej, 24. edycji wydarzenia firma KLIMOR – spółka należąca do Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM, zaprezentowała swoją ofertę wysoce specjalistycznych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych przeznaczonych dla tzw. technologii czystych – szpitali, zakładów opieki zdrowotnej, przychodni lekarskich, laboratoriów analitycznych i badawczych.  Na stoisku zwiedzający zainteresowani inwestycją w profesjonalny system klimatyzacji spełniający restrykcyjne wymagania sformułowane w rozporządzeniach i wytycznych projektowych dotyczących służby zdrowia i pomieszczeń czystych mieli możliwość poznania zalet produktów marki KLIMOR w wykonaniu higienicznym, w tym obejrzenia dwóch urządzeń w funkcji pracy - modułu recyrkulacyjnego MRH oraz stropu laminarnego NSL. Produkty te polecane są do zastosowań w obiektach o wysokich wymaganiach w zakresie czystości, utrzymania temperatury i wilgotności powietrza.

Uczestnictwo KLIMOR w trwających trzy dni targach „SALMED” stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w jednej z kluczowych grup specjalistycznych odbiorców, do których należy branża medyczna. Ważnym celem obecności firmy na wystawie była również budowa świadomości KLIMOR jako wiodącego producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla obiektów użyteczności publicznej.

Zobacz galerię zdjęć
Specjalistyczne urządzenia KLIMOR na targach SALMED 2012
Specjalistyczne urządzenia KLIMOR na targach SALMED 2012
Specjalistyczne urządzenia KLIMOR na targach SALMED 2012
Specjalistyczne urządzenia KLIMOR na targach SALMED 2012
Unia Europejska