Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowy produkt w typoszeregu kompaktowych central KLIMOR

2013.04.26

Firma KLIMOR rozszerza swoją ofertę produktową o nową gamę urządzeń – centrale z odzyskiem ciepła na bazie wymiennika krzyżowego i pompy ciepła.

 

Nowa gama urządzeń to efekt nieustannego doskonalenia produktu, który dzięki pracy doświadczonych specjalistów oraz wnikliwej analizie potrzeb rynku został wprowadzony do oferty. Zastosowane nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz wyposażenie urządzenia w wysokiej jakości komponenty, pozwoliły uzyskać centralę spełniającą oczekiwania odbiorców.

Centrala MCKT-HPX marki KLIMOR to funkcjonalne urządzenie, gwarantujące wysoki poziom sprawności odzysku ciepła. Przeznaczone jest do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń takich jak restauracje, bary, biura, sale konferencyjne, pensjonaty, hotele i inne.

 

Zalety centrali MCKT-HPX:

 

-możliwość dowolnej konfiguracji podłączenia kanałów wentylacyjnych

-mniejsze straty cieplne oraz odpowiednie wytłumienie akustyczne, dzięki wypełnieniu układu warstwą izolującą o odpowiednich właściwościach

-wyposażenie w wysokiej jakości komponenty

-zastosowane wentylatory typu „plug fan” o niskiej emisji hałasu oraz efektywności spełniającej wymagania norm ErP 2013 i ErP 2015 z płynną regulacją w całym zakresie pracy urządzenia

-kompletny układ automatyki pozwalający na pełną regulację parametrów pracy urządzenia

-dostosowane do współpracy z nagrzewnicami kanałowymi elektrycznymi NGE oraz wodnymi NGS, co między innymi pozwala na stabilną pracę rewersyjnej pompy ciepła w bardzo niskich temperaturach powietrza zewnętrznego

 

Wykorzystanie centrali z pompą ciepła zapewnia maksymalny komfort powietrza w pomieszczeniach oraz minimalizuje koszty eksploatacyjne. Jednocześnie urządzenie usuwa szereg zanieczyszczeń z powietrza, co w znaczący sposób chroni zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu.

 

Nowy produkt będzie dostępny w sprzedaży od 15 maja br.

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska