Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR ZAKOŃCZYŁ PIERWSZĄ EDYCJĘ WARSZTATÓW Z PROJEKTANTAMI -SZKOLEŃ WDROŻENIOWYCH Z NOWEGO TYPOSZEREGU CENTRAL EVO

2020.03.06

W styczniu i lutym br. firma Klimor zorganizowała cykl spotkań szkoleniowo – dyskusyjnych, dedykowanych Projektantom systemów HVACR- jednej z kluczowych grup Klientów współpracujących z Grupą Klima-Therm,  podczas których podjęto ważne zagadnienia branży HVACR.

 

Okazją do spotkań było wprowadzenie na rynek nowego typoszeregu central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Klimor EVOEfficient Versatile Optimal czyli Efektywność Wszechstronność i Optymalny dobór- to główne idee towarzyszące konstruktorom Klimor podczas projektowania nowego typoszeregu. W części prezentacji produktowej przedstawiono ulepszone rozwiązania w zakresie obudowy, dzięki którym osiągnięto korzystniejsze parametry przenikania ciepła  i mostków cieplnych. Zaprezentowano także nowe rozwiązania wyposażenia, m.in. nowy moduł zabudowanej pompy ciepła, wysokomodulowane gazowe moduły grzewcze oraz wysokoskuteczne niskooporowe filtry elektrostatyczne. Uzupełnieniem typoszeregu EVO są 4 wielkości central podwieszanych i 2 wielkości Roof Top.

 

Merytoryczną osią spotkań były zagadnienia: projektowanie jakości powietrza, wpływ regulacji na skuteczność i efektywność wentylacji oraz optymalizacja doboru central pod kątem optymalnego zużycia energii. Organizatorzy postawili na formułę pytań, odpowiedzi oraz moderowanej dyskusji podpartej przykładami z doboru central Klimor EVO, co w kontekście EVOlucji stanowiło dla wielu uczestników spójną wartość inspirującą do zmiany, o czym licznie informowali po zakończeniu spotkań.

 

Wartością dodaną dla uczestników była możliwość konfrontacji omawianych zagadnień i rozwiązań z rzeczywistym, pracującym podczas szkolenia modelem centrali EVO-S Compact 3200 , która towarzyszyła uczestnikom w każdej lokalizacji. 

 

Organizacja szkoleń, oprócz promocji nowego typoszeregu KLIMOR EVO, miała przyczynić się także do nawiązania rozmowy niezbędnej do rozpoznania realnych potrzeb uczestników spotkań, jak również lepszej znajomości oferty producenta. W całym projekcje szkoleniowo – dyskusyjnym EVOlcja Klimor w 17 miastach na terenie Polski wzięło udział ponad 520 uczestników. Liczne pozytywne opinie, zarówno w kontekście tematyki jak i przebiegu spotkań potwierdziły celowość i potrzebę kontynuacji przez Klimor togo rodzaju wsparcia Projektantów i specjalistów branży HVACR.

Zobacz galerię zdjęć
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Cykl szkoleń EVOlucja za nami
Unia Europejska