Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR NA TARGACH MCE 2020 W MEDIOLANIE

2020.02.17

W dniach 08-11 września br. odbędzie się 42. edycja międzynarodowych targów MCE, Mostra Convegno Expocomfort, w nowoczesnym Mediolańskim Centrum Wystawienniczym Rho. Podczas   największych i najbardziej prestiżowych światowych targów w branży  instalacji wodnych, grzewczych, sanitarnych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji, Grupa Klima-Therm już po raz drugi zaprezentuje najnowszą gamę rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w oparciu o portfolio marki KLIMOR.

 

Mostra Convegno Expocomfort (MCE)  to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HVACR. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim i niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród branżystów z całego świata. Wystawa podzielona jest na pięć głównych ekspozycji dedykowanych klimatyzacji i wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej. Ponad 2000 wystawców z blisko 60 krajów, w tym kilkadziesiąt firm z Polski, przedstawi swoje innowacyjne rozwiązania.

 

Podczas czterodniowego wydarzenia w Mediolanie, na liczącym blisko 70 m kw. stoisku Grupy Klima-Therm, odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą gamą rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty marki KLIMOR.

 

Portfolio eksponowanych urządzeń marki KLIMOR obejmować będzie m.in. centralę EVO-S 3200. Prezentowana centrala posiada obudowę wykonaną w oparciu o innowacyjny szkielet kompozytowy i panele z przekładką termiczną, odzysk ciepła w postaci regeneratora krzyżowo-przeciwprądowego, wentylatory EC, wysokosprawne filtry typu minipleat oraz rewersyjny wymiennik DX. Kolejna z prezentowanych central EVO-T Compact, to kompaktowa wersja bezszkieletowych central podwieszanych EVO-T. Centrala może być fabrycznie okablowana i dostarczona w wersji „plug&play”. Urządzenie wyposażone jest w bypass z pełnym odcięciem przepływu powietrza przez wymiennik odzysku ciepła, co pozwala na realizowanie funkcji free cooling-u w okresach przejściowych.

 

Prezentację urządzeń marki KLIMOR uzupełni kompaktowa centrala rekuperacyjna z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500, która powstała z myślą o komforcie powietrza i oszczędności energii dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości podzespoły i technologię wykonania, gwarantując obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Na stoisku nie zabraknie również prezentacji obrotowego  wymiennika ciepła, który wyróżnia się dużą sprawnością temperaturową, a dzięki regeneracji możliwy jest nie tylko odzysk ciepła, ale i wilgoci.

 

Grupa Klima-Therm na Targach Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2020) zaprezentuje się już się po raz drugi. Doświadczenie zdobyte podczas poprzedniej edycji, ale przede wszystkim ogromne zainteresowanie naszymi produktami, umocniły nas w przekonaniu, iż obecność na tak prestiżowej wystawie przyczyni się zarówno do wzmocnienia rozpoznawalności firmy jak i zwiększenia dynamiki sprzedaży eksportowej. - mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

 

42. edycja targów MCE 2020 odbędzie się w dniach 08-11 września na terenie centrum targowego Fiera Milano. Stoisko rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty KLIMOR zlokalizowane będzie w hali 13 i oznaczone numerem  L01 M02- SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Unia Europejska