Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR nagrodzony podczas 20 edycji konkursu pomorskiej nagrody „GRYFA GOSPODARCZEGO 2019”.

2019.09.23

Firma KLIMOR została uhonorowana niezwykle cenną Pomorską Nagrodą Gryf Gospodarczy 2019 w kategorii LIDER INWESTYCJI oraz wyróżniony w kategorii LIDER INNOWACJI. Nagrody zostały wręczone na uroczystej Gali, która odbyła się w piątek 20 września w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.

 

Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawana wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego. Organizatorem konkursu nieprzerwanie od 2000 roku jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości.

 

Celem konkursu jest m.in. promocja postaw przedsiębiorczych, wsparcie i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych, szczególnie takich, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

 

W tegorocznej wyjątkowej, jubileuszowej edycji Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy, udział wzięło ponad 100 przedsiębiorstw a nagroda przyznawana jest firmom, których działalność korzystnie wpłynęła na rozwój gospodarczy Pomorza.

 

Główna nagroda Gryf Gospodarczy dla firmy Klimor to wynik wymiernych Inwestycji w firmie, związanych z: rozbudową fabryki, wymianą parku maszynowego, inwestycjami związanymi z połączeniem przejętych zakładów z Clima Produkt i zwiększeniem mocy wytwórczych oraz inwestycjami związanymi z promowaniem polskiej firmy i polskiej marki poza granicami kraju- mówi Andrzej Walendowicz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych.

 

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych firm na pomorzu i otrzymaliśmy tytuł Lidera inwestycji oraz zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Lider Innowacji, to dla nas szczególne wyróżnienie. Gryf Gospodarczy jest potwierdzeniem, że obraliśmy właściwą drogę do sukcesu, którego to autorem jest cały zespół, stanowiący największą wartość spółki KLIMOR- podkreśla Marek Kupiec, Prezes Zarządu w spółce Klimor.

 

Zobacz galerię zdjęć
GRYF GOSPODARCZY 2019
GRYF GOSPODARCZY 2019
GRYF GOSPODARCZY 2019
GRYF GOSPODARCZY 2019
GRYF GOSPODARCZY 2019
GRYF GOSPODARCZY 2019
Unia Europejska