Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR zaprasza na Forum Wentylacja 2019

2019.02.08

Firma KLIMOR serdecznie zaprasza na 17. edycję branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się w dniach 5-6 marca w Warszawie na terenie Global EXPO przy ul. Modlińskiej.

 

Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych producenta – serią EVO 2019. Na stoisku Klimor zaprezentuje nawiewno-wywiewne urządzenie grzewczo-wentylacyjne w wykonaniu EVO-RX-HPM. Stanowi ono energooszczędny, bezkanałowy system wentylacyjny, w którym zastosowano podwójny odzysk ciepła: pompę ciepła i wymiennik krzyżowy. Urządzenie składa się z jednostki zewnętrznej umieszczonej na dachu wentylowanego obiektu oraz jednostki wewnętrznej umieszczonej wewnątrz - pod stropem pomieszczenia.  

 

Centrala Klimor EVO-RX0500-HPM została zgłoszona do towarzyszącego targom konkursu na „Najciekawszy Produkt 2019" – ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO GŁOSOWANIA! 


Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największe w Polsce wydarzenie branżowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na warszawskim Żeraniu, przy ul. Modlińskiej 6D.


Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl/


WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW, PARTNERÓW BIZNESOWYCH ORAZ PRZEDSTAWICIELI BRANŻY SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO KLIMOR!

 

Unia Europejska