Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Klimor uroczyście podsumował rok 2018

2019.01.22

11 stycznia br. w hotelu HolidayInn w podwarszawskim Józefowie odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm - Podsumowanie 2018 roku, Plany na rok 2019 – w której oprócz kadry zarządzającej udział wzięli m.in. cała struktura handlowa firmy Klimor oraz przedstawiciele działów bezpośrednio wspierających sprzedaż.


Organizowana rokrocznie konferencja przede wszystkim stanowi uroczyste zwieńczenie i podsumowanie roku sprzedażowego w Grupie Klima-Therm, dla której Klimor jest jednym z wiodących podmiotów. Gromadząc 163 uczestników, tegoroczne wydarzenie było największą wewnętrzną konferencją Działu Handlowego w historii firmy, co wynika ze wzrostu zatrudnienia, jak również jest konsekwencją intensywnego rozwoju Grupy Klima-Therm jako organizacji; w wydarzeniu po raz pierwszy uczestniczyli Pracownicy Clima-Produkt, Barbor i Quatrovent – spółek dziś funkcjonujących pod marką Klimor.


Kulminacyjną częścią konferencji sprzedażowej była uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych Handlowców w 2018 roku oraz ogłoszenie wyników konkursu indywidualnego z atrakcyjną nagrodą główną – wyjazdem szkoleniowo-integracyjnym na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Unia Europejska