Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Klimor z wizytą na AHR EXPO 2019 w Atlancie

2019.01.22

Podczas odbywającego się w tym roku w Atlancie najważniejszego dla rynku amerykańskiego wydarzenia branżowego HVACR, jakim jest AHR Expo, firma Klimor USA – spółka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w dniach 14-16 stycznia miała okazję do spotkania się ze swoimi kluczowymi Klientami.

 

AHR to niezwykłe wydarzenie, które każdego roku przyciąga najbardziej wszechstronne grono  profesjonalistów z całego świata. Wystawa stanowi wyjątkowe forum, na którym producenci różnych rozmiarów i specjalności, czy to znacząca marka przemysłowa, czy innowacyjny startup, mogą zebrać się razem, aby dzielić się pomysłami i prezentować przyszłość technologii HVACR pod jednym dachem. Od 1930 roku AHR Expo jest miejscem dedykowanym dla producentów OEM, inżynierów, wykonawców, operatorów obiektów, architektów, pedagogów i innych profesjonalistów z branży, którzy chcą poznać najnowsze trendy i aplikacje oraz rozwijać wzajemnie korzystne relacje biznesowe.

 

W czasie trwania Show w Atlancie, w dniu 14 stycznia Klimor USA zorganizowała specjalny event dla współpracujących z firmą Dystrybutorów. W industrialnych wnętrzach zabytkowego budynku browaru Max Lager’s, licznie przybyli Goście mieli okazję do degustacji zarówno niepowtarzalnych dań z grilla jak i zasmakowania lokalnie wytwarzanych trunków. Spotkanie z kluczowymi Klientami to także doskonała okazja do podziękowania za współpracę oraz wyróżnienie tych najlepszych. Obecni na bankiecie przedstawiciele producenta w osobach CEO Klimor USA, Inc. Dariuszem Szylmanem, Prezesem Zarządu Klimor Markiem Kupcem oraz Prezesem Grupy Klima-Therm Danielem Jaśkiewiczem, podziękowali za miniony rok współpracy zwieńczony sukcesami handlowymi, a także wyróżnili tych najlepszych nagrodzonych tytułem „TOP 2018 Representative”.

 

W 2020 roku targi AHR Expo odbędą się w dniach 3-5 lutego w Orlando na Florydzie.

 

Zobacz galerię zdjęć
Klimor z wizytą na AHR EXPO w Atlancie
Klimor z wizytą na AHR EXPO w Atlancie
Klimor z wizytą na AHR EXPO w Atlancie
Klimor z wizytą na AHR EXPO w Atlancie
Unia Europejska