Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

ZAWIADOMIENIE O FORMALNYM POŁĄCZENIU

2019.01.04

Uprzejmie Państwa informujemy, że w dniu  2 stycznia 2019 roku dokonane zostało formalne połączenie KLIMOR Sp. z o. o. z “CLIMA-PRODUKT” Sp. z o.o., BARBOR Sp. z o.o. oraz QUATROVENT II Sp. z o.o.

 

W związku z powyższym, na podstawie przepisu art. 494 § 1 kodeksu spółek handlowych, z dniem połączenia, tj. z dniem 2 stycznia 2019 r., KLIMOR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 5, z mocy prawa wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki każdej ze Spółek Przejętych.

 

Liczymy, że połączenie spółek będzie dla nas znaczącym impulsem rozwojowym, a nasi Klienci jak najszybciej odczują korzyści płynące z dokonanej synergii. Konsolidacja pozwoli organizacji na umocnienie potencjału produkcyjnego  poprzez zwiększenie skali działalności jak również kumulację zasobów wiedzy i doświadczenia każdego z trzech podmiotów.

 

Dla naszych Klientów, fakt połączenia nie wiąże się z żadnymi zmianami w procesie obsługi klienta, a kontakt do naszych przedstawicieli handlowych pozostają bez zmian.

 

 

 KLIMOR ŁĄCZY SIĘ ZE SPÓŁKAMI <link>

 

Zobacz galerię zdjęć
ZAWIADOMIENIE O POŁĄCZENIU KLIMOR
Unia Europejska