Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Chillventa 2018 za nami! Podsumowanie udziału firmy KLIMOR na Targach w Norymberdze

2018.10.29

Siódma edycja Targów Chillventa 2018 odbyła się w dniach 16-18 października w Norymberdze. W tegorocznej edycji, wiodących światowych targów,  swój debiut jako wystawca miała firma KLIMOR. Głównym celem uczestnictwa było umożliwienie bezpośredniego kontaktu  potencjalnym odbiorcom urządzeń z przedstawicielami firmy oraz zapoznanie się z nowościami produktowymi.

 

Chillventa to obecnie jedne z największych targów branży chłodniczej i klimatyzacyjnej o zasięgu światowym. Tym razem na imponującej wielkością powierzchni 7 hal wystawowych Messezentrum, wzięło udział ponad tysiąc wystawców z 45 krajów, a liczba odwiedzających przekroczyła 30 tys. osób.Liczne nowinki techniczne, proponowane przez wystawców, pozwoliły zaobserwować jak bardzo producenci dostosowują swoje produkty do stale rosnących wymagań klientów.

 

Firma KLIMOR specjalnie dla swoich Klientów, podczas tej edycji targów zaprezentowała najnowsze rozwiązania specjalistycznych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Goście licznie odwiedzający stoisko mogli otrzymać szczegółowe informacje na temat central wentylacyjnych z typoszeregu EVO oraz kompaktowej centrali rekuperacyjnej z odzyskiem ciepła KCX PLUS 500.

 

 

Październikowa światowa wystawa odbywająca się w Norymberdze to obowiązkowy punkt dla wszystkich, którzy chcą nadążyć za najnowszymi trendami HVAC. Targi Chillventa przyczyniają się do spotkań specjalistów z całego świata, tworząc sieć współpracy, w której z wiedzy i technologii wyrastają nowe możliwości.

 

W marcu 2019, w ramach kontynuacji projektu udziału w wiodących wystawach światowej branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła, firma KLIMOR pojawi się w prestiżowym gronie wystawców targów ISH we Frankfurcie.

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć
Chillventa 2018 za nami! Podsumowanie udziału firmy KLIMOR na Targach w Norymberdze
Unia Europejska