Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

AUDYT ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA ZAKOŃCZONY SUKCESEM

2018.09.19

W sierpniu 2018 roku, w zakładzie produkcyjnym firmy Klimor w Gdyni, z powodzeniem zakończył się proces wdrożeniowy systemu zarządzania środowiskiem wg  ISO 14001:2015  oraz  jego  integracja z wymaganiami istniejącego systemu jakościowego zgodnego z ISO 9001.

 

 

Normy ISO to gwarancja spełniania wymagań dotyczących systemu zarządzania środowiskowego i jakościowego. Dzięki nim Klienci mają pewność, że realizowane przez firmę usługi są na najwyższym poziomie.  Zakończony sukcesem proces certyfikacji wynika z długofalowej strategii rozwoju biznesu, której nadrzędnym celem jest budowanie i utrzymywanie pozycji lidera w realizacji kluczowych procesów. To także efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości produktów oraz dążenie do spełnienia wymagań odbiorców.

Firma KLIMOR posiada wdrożony certyfikowany system zarządzania jakością od 1996 roku, co potwierdza zaangażowanie firmy od lat w rozwój na światowym poziomie, ciągłe doskonalenie produktów wraz z poprawą ich jakości. Rozszerzenie systemu o kwestie środowiskowe, zgodnie z normą  ISO 14001, poświadcza tylko troskę organizacji i odpowiedzialność za środowisko naturalne poprzez prowadzone działania proekologiczne w odniesieniu do całego cyklu produkcyjnego.

 

AudytZintegrowanego Systemu Zarządzania został przeprowadzony przez międzynarodową jednostkę Bureau Veritas Certification.

 

Unia Europejska