Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na targach Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie

2018.02.15

Marka KLIMOR zadebiutuje na międzynarodowej arenie targowej Mostra Convegno Expocomfort (MCE). Podczas 41. edycji wystawy, która odbędzie się w dniach 13-16 marca w Mediolanie, branżyści z 55 krajów na świecie będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą gamą rozwiązań wentylacyjnych z oferty  producenta. Obecność KLIMOR na targach MCE 2018 jest elementem strategii Grupy Klima-Therm zakładającej intensyfikację działalności eksportowej, w tym wejście na nowe, perspektywiczne rynki.

 

Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży HVACR. Wystawa podzielona jest na pięć głównych ekspozycji dedykowanych klimatyzacji i wentylacji, instalacjom wodnym, grzewczym, automatyce oraz energii odnawialnej. Targi organizowane są cyklicznie, co dwa lata, gromadząc ponad 2 tys. wystawców z całego świata, w tym kilkadziesiąt firm z Polski. Grono odwiedzających stanowią wyłącznie branżyści - blisko 160 tys. osób z 55 krajów, spośród których najliczniej reprezentowane grupy to instalatorzy oraz specjaliści odpowiedzialni za zakupy. 

 

Grupa Klima-Therm w Mediolanie zaprezentuje się po raz pierwszy, przedstawiając najnowsze rozwiązania w dziedzinie wentylacji w oparciu o portfolio marki KLIMOR.

 

I tak odwiedzający stoisko będą mogli obejrzeć m.in. centralę wentylacyjno-klimatyzacyjną z nowego typoszeregu KLIMOR EVO charakteryzującą się wszechstronnością zastosowania zarówno pod kątem warunków klimatycznych, kubatury, jak i charakteru budynku. Z uwagi na wykorzystanie w konstrukcji centrali EVO technologii kompozytowej oraz rozwiązań redukujących mostki ciepła, produkt wyróżnia się wysokimi - potwierdzonymi akredytowanymi badaniami - klasami izolacyjności termicznej T i TB z grupy premium. 30 wielkości central zostało dopasowanych do optymalnej prędkości przepływu powietrza, co w połączeniu z wykorzystaniem wysokoefektywnych systemów odzysku energii, w tym źródeł odnawialnych, technologii inwerterowej oraz EC pozwala zaoferować odbiorcom produkt spełniający rygorystyczne wymogi ECOdesign. Układy sterowania i zarządzania KLIMOR EVO, oparte na grupie zadajników oraz pulpitów dotykowych, standardowo przygotowane są do komunikacji w technologii chmury, a tym samym pełnego monitoringu pracy, optymalizacji działania oraz prewencji. Zastosowane otwarte protokoły komunikacyjne umożliwiają pełną integrację produktu z systemami zarządzania budynków BMS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawicieli branży HVAC, dostęp do pełnej informacji technicznej o produkcie, jego konfiguracji w odniesieniu do potrzeb użytkownika oraz specyfiki budynku, jest realizowany poprzez autorską platformę internetową KLIMOR AIR DESIGNER (KAD) on line.

 

 

 

- W targach Mostra Convegno Expocomfort jako wystawca uczestniczymy po raz pierwszy, uzupełniając tym samym mapę kluczowych wydarzeń targowych, które doskonale wpisują się w obraną strategię intensyfikacji biznesowej działalności Grupy Klima-Therm na arenie międzynarodowej – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm – i dodaje – Doświadczenia zebrane podczas targów AHR Expo w Las Vegas i w Chicago, w tym przede wszystkim ogromne zainteresowanie odbiorców naszymi produktami, wzmocniły nas w przekonaniu, iż targi jako forma bezpośredniej promocji są skutecznym i wartym wysokich nakładów narzędziem wspierającym wprowadzenie nowych marek klimatyzacyjnych na chłonne, choć mocno konkurencyjne rynki zagraniczne.

 

41. edycja wystawy Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2018) odbędzie się w dniach 13-16 marca na terenie centrum targowego Fiera Milano. Wspólne stoisko rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z oferty KLIMOR i KAISAI zlokalizowane będzie w hali 24 i oznaczone numerem S11T12 – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Unia Europejska