Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2018

2018.03.07

 

Firma KLIMOR uczestniczyła w 16. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbyła się w dniach 27-28 lutego w Warszawie na terenie kompleksu MT Polska przy ul. Marsa.

Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający targi mieli możliwość zapoznania się z najnowszą linią produktów Klimoru – serią urządzeń EVO. Na stoisku firmy Klimor, zorganizowanym pod parasolem Grupy Klima-Therm, producent zaprezentował kompaktową centralę wentylacyjną EVO-S Compact 2018 z nowym sterowaniem. Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne EVO stosowane są w instalacjach powietrznych nawiewno–wywiewnych do oczyszczania i uzdatniania powietrza. Występują w typoszeregu 30 wielkości, w zakresie wydatku powietrza 500 – 120.000 m3/h, i charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań. Wersja podstawowa zawiera: filtry G4/M5, filtr wtórny klasy F7/F9, odzysk ciepła na wymienniku obrotowym i krzyżowym, chłodnicę wodną i DX, nagrzewnicę wodną, zespoły wentylatorowe z napędem bezpośrednim i falownikami lub wentylatory z silnikami EC. Centrale Klimor z linii EVO do sprzedaży trafią w drugiej połowie 2018 roku.


Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największe w Polsce wydarzenie branży HVACR. Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

 

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska