Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR USA jubileuszowo na AHR Expo 2018 w Chicago

2018.01.25

Klimor USA, Inc. – spółka-córka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Ameryce Północnej – po raz drugi wzięła udział w AHR Expo, największych na świecie targach branży HVACR. Podczas tegorocznego wydarzenia, które odbyło się w dniach 22-24 stycznia w Chicago, firma w gronie 50 kluczowych dystrybutorów celebrowała pierwszą rocznicę działalności Klimor na rynku amerykańskim.

 

AHR Expo (Air-Conditioning, Heating, Refrigeration Exposition) to międzynarodowe targi z blisko 90-letnią tradycją i zarazem największe, najbardziej prestiżowe wydarzenie branży HVACR. W 2018 roku wystawa odbyła się w Chicago, gromadząc pod dachem kompleksu targowego McCormick Place rekordową liczbę ponad 2.000 wystawców oraz 65.000 odwiedzających – profesjonalistów ze 165 krajów na świecie. W AHR Expo firma Klimor po raz pierwszy uczestniczyła w roku 2017 w Las Vegas.

 

AHR Expo to nie tylko wystawa, a swoista platforma wymiany informacji dotyczących nowych produktów, innowacyjnych technologii i wiodących trendów w branży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Dla firmy Klimor renoma oraz skala tego wydarzenia stanowiły doskonałą okazję do spotkania z gronem jej kluczowych klientów i partnerów biznesowych, jak również uroczystego zaakcentowania pierwszej rocznicy obecności marki Klimor w Ameryce Północnej. Podczas eleganckiego przyjęcia zorganizowanego w „The Signature Room at the 95th” - wykwintnej restauracji w Chicago oferującej spektakularny widok na panoramę miasta – firma Klimor miała zaszczyt i przyjemność świętować swój Jubileusz goszcząc 50 kluczowych dystrybutorów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing produktów Klimor na terenie USA oraz w Kanadzie. Obecni na bankiecie przedstawiciele producenta, na czele z CEO Klimor USA, Inc. Dariuszem Szylmanem, Prezesem Zarządu Klimor Markiem Kupcem oraz Prezesem Grupy Klima-Therm Danielem Jaśkiewiczem, podziękowali klientom za miniony rok współpracy zwieńczony pierwszymi sukcesami handlowymi, podkreślając zarazem strategiczne znaczenie rynku amerykańskiego dla realizowanej od kilku lat strategii międzynarodowej ekspansji marki Klimor.

 

W 2019 roku targi AHR Expo przeniosą się do Atlanty – stolicy stanu Georgia i miasta-siedziby spółki Klimor USA, Inc.

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska