Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR NA AHR EXPO

2018.01.10

KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na targach AHR Expo w Chicago. 

 

Udział firmy Klimor w AHR Expo wiąże się ze strategią firmy i jej intensywnym rozwojem działalności w Ameryce Północnej. Targi Air-Conditioning, Heating, Refrigerating Exposition, które odbędą się w Chicago w dniach 22-24 stycznia br., to największe na świecie spotkanie branży HVACR z przeszło 85-letnią tradycją. W trakcie trzech dni trwania targów organizator AHR Expo przewiduje ponad 60.000 odwiedzających, w tym dostawców, dystrybutorów, projektantów systemów komercyjnych i przemysłowych, a także inwestorów.

 

W czasie planowanego w Chicago wydarzenia targowego firma Klimor USA organizuje spotkanie biznesowe dla swoich partnerów oraz dystrybutorów, dzięki którym produkty polskiego producenta docierają do coraz szerszej grupy Klientów w Ameryce Północnej. Przyjęcie koktajlowe z okazji pierwszego roku obecności na rynku amerykańskim odbędzie się 22 stycznia b.r. w centrum Chicago.

Unia Europejska