Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na konferencjach medycznych pt. SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA.

2017.05.25

W miesiącu maju br. firma KLIMOR zakończyła swój udział w wiosennym cyklu branżowych konferencji zatytułowanych SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA. Specjalistyczne wydarzenia dedykowane były aspektom technicznym planowania, projektowania, zarządzania oraz budowy i modernizacji szpitali, a także innym obiektom służby zdrowia.

 

Firmę KLIMOR reprezentował Wiesław Łukaszewicz, Kierownik ds. Produktu, który podczas swoich prelekcji omawiał kwestie związane z podwyższonymi wymaganiami czystości w salach operacyjnych, a także zaprezentował produkty marki KLIMOR w świetle projektu nowych wytycznych w zakresie projektowania, wykonania, odbiorów i eksploatacji systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 

-„Uczestnictwo naszej firmy w konferencjach specjalistycznych wynika z  misji dzielenia się ze środowiskiem branżowym naszą wiedzą ekspercką i wieloletnim doświadczeniem. A kreowanie  najlepszych praktyk stanowi zarówno nasz przywilej jak i obowiązek względem otoczenia biznesowego i okołobiznesowego organizacji."- podkreśla Ewa Pilarska Dyrektor ds. Marketingu i PR.

 

W czasie konferencji słuchacze poznali nie tylko zalety promowanych rozwiązań, ale także mieli okazję do wypowiedzi w panelu dyskusyjnym, podczas którego wyrażali konieczność podążania za torem nowych wytycznych i rozporządzeń w zakresie projektowania, co rokuje modernizacjami obiektów szpitalnych z zachowaniem najwyższych standardów wykonania.

 

Cykl wiosennych konferencji odbył się w Katowicach, Lublinie, Warszawie, Białymstoku oraz w Gdańsku. Pomysłodawcą i organizatorem  była firma DND PROJECT.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział!

Zobacz galerię zdjęć
KLIMOR na konferencji SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA
KLIMOR na konferencji SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA
KLIMOR na konferencji SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA
Unia Europejska