Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Certyfikat „JAKOŚĆ ROKU 2016” w kategorii PRODUKT dla firmy KLIMOR.

2017.05.23

Firma KLIMOR, polski producent i dostawca standardowych oraz specjalistycznych urządzeń klimatyzacyjno- wentylacyjnych, drugi rok z rzędu został laureatem prestiżowego tytułu„ JAKOŚĆ ROKU 2016” w kategorii PRODUKT. Przyznane wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości produktów marki KLIMOR, ale także wyraz uznania dla stosowanych przez producenta praktyk biznesowych.

 

Inicjatorem programu certyfikacji firm, jest niezależna Fundacja Qualitas - członek The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, która wśród wszystkich nominowanych przedsiębiorstw wyłania te, dla których wysoka jakość produktów oparta na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach wyznacza cel dalszego rozwoju i strategii biznesowej.

 

W minionym roku firma KLIMOR w trosce o wytrzymałość produktów, wprowadziła innowacyjne rozwiązanie materiałowe, oparte na powłoce cynkowo- magnezowej ZM. Materiał ten to metaliczna warstwa, która dzięki swym właściwościom zapewni długotrwałą ochronę powierzchni w szerokim wachlarzu zastosowań. Poza tym po precyzyjnej analizie, w centralach KLIMOR zastosowano układy z hybrydowym odzyskiem ciepła. Zaletą rozwiązania jest zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, przy zachowaniu odpowiedniego komfortu powietrza w pomieszczeniu.

 

- Tytuł „ JAKOŚĆ ROKU” to dla nasz szczególne wyróżnienie, potwierdzające jakość produktów, a także ścieżkę słusznie obranej strategii biznesowej. Na wszystkich etapach działalności organizacji, w trosce o najwyższy poziom jakości produktów, konsekwentnie realizujemy szereg wymogów stawianych przez krajowe i europejskie normy, czyniąc naszą ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną. – podkreśla Marek Kupiec, Dyrektor Naczelny w firmie KLIMOR.

 

Kapituła niezależnych ekspertów Fundacji Qualitas, na podstawie przeprowadzonego audytu po raz kolejny doceniła firmę KLIMOR. Ocenie poddano głównie poziom jakości produkowanych urządzeń, zbadano zastosowane innowacyjne oraz proekologiczne rozwiązania, a także zweryfikowano kluczowe procesy podejmowane w głównych obszarach działalności przedsiębiorstwa.

 

- Dzięki pracy doświadczonego zespołu, nasza firma jest merytorycznym i wiarygodnym partnerem, z czego jesteśmy dumni. Ufamy, iż przyznany nam tytuł „JAKOŚĆ ROKU 2016”, w kategorii PRODUKT jeszcze bardziej potwierdza nasz profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość ofertowanych przez nas produktów  - komentuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

 

 

 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 28 marca br. w Katowicach. Tegoroczny kongres pod hasłem przewodnim: „Jakość w praktyce” zgromadził blisko 200 uczestników, w tym gości z Polski i z zagranicy.

Zobacz galerię zdjęć
Certyfikat " JAKOŚĆ ROKU 2016" dla KLIMOR.
Unia Europejska